В Новомосковському районі відкрито клас безпеки

Сьогодні, 26-го січня співробітники Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представником відділу освіти Магдалинівської селищної територіальної громади відкрили в одному з місцевих ліцеїв Магдалинівської селищної територіальної громади Клас безпеки.

Даний клас був створений з метою формування у учасників освітнього процесу навичок збереження власного життя та здоров’я, а також запобігання небезпечній поведінці. В ньому створенні всі необхідні умови, аби діти під час практичних або онлайн занять могли вивчати правила безпечної поведінки на воді та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомлювались з первинними засобами пожежогасіння, правилами дорожнього руху, першої домедичної допомоги.

З педагогами було проведено бесіду щоб ті розповідали дітям основні правила пожежної безпеки та правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонстрували бойовий одяг в якому особовий склад аварійно-рятувального підрозділу здійснюють ліквідацію надзвичайних ситуацій.

В подальшому тут проводитимуть уроки безпеки як педагоги школи, так і фахівці Служби порятунку «101».