У Новомосковську відкрили клас безпеки

Безпека дітей під час війни є надважливим питанням сьогодення для фахівців ДСНС. Життя в сучасних реаліях непросте і знання з безпеки життєдіяльності є невід'ємним його компонентом, як для дорослих так і для дітей. Тому важливо проінформувати дітей про алгоритм дій у разі небезпеки.

Відкриття "Класів безпеки" створює нові умови, а значить і можливості для отримання нових знань з надання домедичної допомоги, дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, правил пожежної безпеки, дій при "Повітряній тривозі" та безпеки життєдіяльності в цілому.

Саме про це йшла мова 14 лютого 2023 року в одному з ліцеїв Новомосковської міської ради, де новостворений "Клас безпеки" відкрився, а рятувальники провели перше заняття для вчителів.

За допомогою наочних матеріалів та практичних відпрацювань діти зможуть вивчати правила безпеки життєдіяльності, навчитися правильно діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Особливу увагу під час створення класу приділено навчанню школярів діям у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже даючи знання з безпеки підростаючому поколінню — запорука успішного та безпечного майбутнього країни.