Відбулось перше засідання Новомосковського виконкому у новому складі

У четвер, 26 листопада 2020 року, в малій залі Новомосковської міської ради на чергове засідання вже у оновленому складі зібрались члени виконкому. Тепер до складу виконкому входять 15 осіб, яких призначили на першій сесії VIII скликання від 18 листопада 2020 року.

На порядок денний було винесено і розглянуто 47 питань, але не всі питання були прийняті. Через відсутність постійної депутатської комісії, близько десятка питань було знято з розгляду. Це саме ті питання, які стосувались внесення змін до рішень та проектів, а також які по закону перед винесенням та розглядом на виконком мала узгодити депутатська комісія. Саму ж депутатську комісію створять лише на другій сесії міської ради.

Перелік питань черги денної, які було винесено на розгляд членів виконкому:

- Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2020 року.

- Про організацію харчування пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти м. Новомосковська у 2021 році (вартість харчування для дітей, які відвідують групи подовженого дня, тепер становить 35 грн.)

- Про внесення змін та доповнень до пропозицій та календарного плану щодо реалізації комплексної «Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки» у 2020 році

- Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2019 №1087 «Про затвердження міської Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» на 2020-2022 роки

- Про затвердження змін до пропозицій щодо реалізації та календарного плану виконання міської Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради на 2020-2022 роки» у 2020 році

- Про забезпечення продуктовими наборами малозабезпечених громадян міста в листопаді 2020 року (18 осіб що отримають продуктові набори)

- Про виконання міської програми з відзначення подвигу захисників та визволення України, 75-річниці Перемоги у Другій Світовій війні 2939-1945 років

- Про відзначення в місті Міжнародного Дня осіб з інвалідністю

- Про надання матеріальної допомоги до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю (15 осіб по 500 грн. матеріальної допомоги кожному)

- Про надання соціальної підтримки особам з інвалідністю у вигляді продовольчих наборів Міжнародного Дня осіб з інвалідністю (по 400 грн. матеріальної допомоги)

- Про затвердження заходів щодо проведення в місті Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

- Про надання соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у вигляді продовольчих наборів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (15 осіб отримають продуктові набори, кожний з яких вартістю по 400 грн)

- Про надання матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (15 осіб отримають по 500 грн матеріальної допомоги)

- Про надання матеріального заохочення працюючим активістам «Рада ветеранів партизан і підпільників Присамар'я Дніпропетровської області» (4 особи отримають по 1 тис.грн. матеріального заохочення)

- Про розгляд звернення багатодітної матері  щодо представлення до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів з місцевого бюджету (17 осіб отримають в загальному підрахунку 28 700 грн на лікування)

- Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян міста за рахунок коштів місцевого бюджету

- Про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів з місцевого бюджету особам, що опинились у складних життєвих обставинах наслідки яких вони не можуть подолати самостійно (на загальну суму в 9 тис грн)

- Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів у IV кварталі 2020 року (31 особа по 3 тис.грн / загальна сума становить 93 тис.грн)

- Про внесення змін до заходів та завдання щодо забезпечення виконання «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016-2020 роки» по управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міськради на 2020 рік

- Про внесення змін до заходів та зауважень щодо завдань забезпечення виконання програми «Безпечне місто» по управлінню ЖКГ та КБ  Новомосковської міськради на 2020 рік

- Про внесення змін та доповнень до пропозицій та календарного плану щодо реалізації «Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у м. Новомосковську на 2018-2022 роки» на 2020 рік

- Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2020 рік (збільшилась кількість осіб з 87 на 89 осіб).