Боксер з Новомосковська виборов перемогу на чемпіонаті України

З 19 по 24 лютого у Харкові, на базі спортивного комплексу «ХТЗ», проходив Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2003 – 2004 р.н. Учасниками даного чемпіонату були майже три сотні спортсменів з 24-х областей України. Новомосковськ, будучи у складі Дніпропетровської збірної, представляв наш земляк Ілля Зіньковський.

Фінальний день змагань проходив 24 лютого. Юний спортсмен з Новомосковська – Зіньковський Ілля Янович – КМСУ, Чемпіон України з боксу серед юнаків минулих років, вихованець тренера Андрія Безменка,  здобув бронзову нагороду юніорського чемпіонату України з боксу у ваговій категорії +80.

Загалом спортсмени з Дніпропетровщини на Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2003 – 2004 р.н. вибороли 5 бронзових медалей.

«Результат Чемпіонату України з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. в Харкові - це як мотиватор до подальших серйозних рішень в спортивному житті Іллі. Є багато планів, які будуть поступово реалізовуватися спільно з нашим тренером Безменко Андрієм Григоровичем, що є хорошим стратегом і каталізатором до подальших досягнень.

Вид спорту, який вибрав Ілля, не з легких і небезпечний, але як відомо, переможцями без божевільних зусиль і старань просто так не стають. Тому я висловлюю величезну подяку тренеру, а так само всім дніпровським спортсменам і тренерам, які представляли наш край на всеукраїнському Чемпіонаті. 5 бронзових медалей на Дніпропетровщину - це результат, який заслуговує на повагу! Всім добра!»,- зазначила на своїй сторінці у Фейсбук мама Іллі – Ольга Зіньковська.

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» щиро вітає нашого земляка з перемогою та бажає нових звершень!