Близько 700 споживачів Новомосковського району залишились без газопостачання

Для забезпечення стабільного та безпечного газопостачання споживачам області АТ «Дніпропетровськгаз» виконає роботи по заміні шафових газорегуляторних пунктів у с. Новоселівка Новомосковського району по вул. Лісній та вул. Шевченка.

Роботи ведуться з 29 червня до 02 липня. У зв'язку з цим тимчасово припинять газопостачання для 690 побутових споживачів с. Новоселівка та 35 побутових споживачів с. Піщанка.

«Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті! Приносимо вибачення за тимчасові незручності», - повідомляє прес-служба АТ «Дніпропетровськгаз».

Також, нещодавно спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» замінили в м. Новомосковськ по вул. Самарська застарілий газорозподільний пункт на сучасний ШГРП виробництва RGCProduction. Старе обладнання експлуатувалося майже 35 років. Нове обладнання покращить надійність газової мережі, підвищить безпеку використання блакитного палива у побуті та забезпечить якісний розподіл газу 1,2 тис споживачам.