Безпечні жнива: рятувальники Новомосковщини поспілкувались із працівниками сільськогосподарських угідь

Щоб жнива пройшли безпечно та без втрат інспекторський склад Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провів профілактичну роботу з працівниками сільськогосподарських угідь.

Поспілкувались із працівниками господарства про необхідність дотримання правил пожежної безпеки на сільськогосподарських угіддях та під час збирання врожаю.

Місцевим фермерам нагадали про заборону спалювання стерні та жнивних залишків, використання тракторів самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами. Також звернули увагу на утриманні та наявності первинних засобів пожежогасіння - вогнегасників Крім того, представники ДСНС суворо попередили про заборону паління на полях під час жнивних робіт, а також використанні відкритого вогоню на місцях, де збирають та зберігають врожай.

По закінченню зауважили, якщо пожежі все ж таки не вдалося запобігти, то потрібно негайно викликати пожежно-рятувальні підрозділи до місця надзвичайної події, за номером – 101.