25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада отримала у подарунок патріотичні книжки сучасних авторів

Нещодавно, до легендарної 25 окремої повітрянодесантної бригади завітали представники Дніпровського музею «Громадського подвигу Дніпропетровщини в подіях АТО».

У рамках програми «музей дарує книгу», що запровадило Міністерство інформаційної політики, воїнам-десантникам подаровано чималу кількість нових, патріотичних книжок сучасних авторів.

Серед друкованих видань, збірки з історії країни, про видатних діячів, а також про російсько-українську війну.

- Непрості події вже сьомий рік відбуваються на Сході нашої країни, тисячі героїв сучасності боролися за цілісність та неподільність України, тисячі і зараз стримують збройну агресію загарбників на Сході нашої країни. Ми не в якому разі не повинні забувати те, що відбувалося у пекельних 2014 – 2016 роках, повинні пам’ятати і подальший хід визвольної боротьби нашого народу, знати видатних українців та свою історію, бо це значним важелем у протидії ворожій пропаганді та важливим кроком на зустріч перемозі, - зазначила представниця музею Ганна Терянік, яка теж є авторкою сучасних цікавих книжок про події на Сході України.

Отримана література відразу надійшла по підрозділам військової частини, заповнивши полиці у кімнатах традицій, де кожен бажаючий може провести час поринувши у сторінки минулої та сучасної історії України та її народу.

Пресслужба 25 ОПДБр ДШВ ЗСУ