Юні піаністки з Новомосковська здобули перемогу на VII Міжнародному конкурсі «Парад талантів»

Блискавичною перемогою для вихованців Новомосковської Школа естетичного виховання ім. М. Бровченка завершився VII Міжнародний конкурс-фестиваль вокальної, інструментальної та хореографічної майстерності «Парад талантів», який проходив у м. Дніпро 10 – 12 квітня.

Конкурс проходив у різних номінаціях, зібравши юних талантів з різних куточків нашої області та країни. Свої школи мистецтв представляли як досвідчені учні, за плечима яких неодноразові перемоги в різноманітних конкурсах, так і початківці – маленькі талановиті зірочки, для яких - це перший досвід творчих змагань.

Під керівництвом неперевершеного викладача Євдокимової Наталії  Іллівни від Новомосковської Школа естетичного виховання ім. М. Бровченка на Міжнародному конкурсі виступили учениці фортепіанного відділу Дубініна Олеся (2 кл.) і Алексєєнко Владислава (3 кл.).

Дівчата дуже достойно представили увазі журі свої музичні номери і вибороли призові місця: Алексєєнко Влада стала володарем Диплома лауреата ІІ ступеня, а Дубініна Олеся отримала Диплом переможця і була нагороджена Кубком переможця в номінації «Інструментальне виконавство».

Вітаємо наших юних зірочок з перемогою. Бажаємо їм завжди відчувати радість від своїх творчих досягнень! Нехай ці яскраві перемоги стануть стимулом для подальшого удосконалення їх майстерності!

Комментарии