Юних художників з Новомосковська запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі плакатів

На Дніпропетровщині стартував Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!» приурочений до Дня Конституції. До участі у даному конкурсі запрошуються і юні художники з Новомосковщини.

Давний конкурс організовують для сприяння розвитку дитячої творчості, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Учасником Конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 19 років. Підведення підсумків Конкурсу буде проходити у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-15, 16-19 років. Кожному учаснику Конкурсу надається право проявити свої творчі здібності. Розмір плаката – А3 (290 мм x 415 мм). В техніці виконання обмежень немає.

Плакат потрібно сфотографувати. Фото конкурсного плаката  відправляти до 31 травня (включно) на електронну адресу batalionsitka@ukr.net  у форматі  PDF. Також учасникам конкурсу потрібно буде оформити заявку на участь у конкурсі (деталі у посиланні нижче).

Напередодні Дня Конституції журі визначить переможців у трьох вікових групах. Нагородження відбудеться в червні у Києві.

Плакати учасників покажуть на виставці. Більше про конкурс – за посиланням.

Комментарии