Школярі Новомосковщини взяли участь у районних змаганнях з початково-технічного моделювання

5 березня в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулись Новомосковські районні змагання молодших школярів з початково-технічного моделювання, у яких взяли участь вихованці гуртків під керівництвом Валентини Володимирівни Кулик, Ірини Володимирівни Мельник та Олексія Павловича М’ясоїда.

Програма змагань включала виготовлення літаючої моделі за кресленням і малюнком загального вигляду, виготовлення геометричного тіла за розгорткою. теоретичний залік, визначений програмами гуртків, регулювання та запуск літака.

В особистій першості у номінації «Теоретичний залік» І місце виборов Іван Дьомін (3 клас Попасненської ЗОШ, керівник І. В. Мельник), ІІ – Максим Петрик (5 клас Гнатівського НВК, В. В. Кулик), ІІІ – Назар Соколовський (3 клас Василівського НВК, О. П. М’ясоїд), у номінації «Виготовлення літаючої моделі» І місце отримав Назар Соколовський, ІІ – Максим Петрик, ІІІ -Соломка Костянтин та Артем Швець (5 і 4 класи Гнатівського НВК, В. В. Кулик), у номінації «Виготовлення геометричного тіла» І місце одержав Назар Соколовський, ІІ – Костянтин Соломка, ІІІ – Артем Швець і Максим Петрик, у номінації «Дальність польоту» І місце здобув Іван Дьомін, ІІ – Валентин Чумак (4 клас Василівського НВК, О. П. М’ясоїд), ІІІ – Артем Швець та другокласник Тимур Спінжар (Попасненська ЗОШ, І. В. Мельник).

У командній першості І місце вибороли п’ятикласники Гнатівського НВК Максим Петрик та Костянтин Соломка (керівник В. В. Кулик), ІІ – другокласник Богдан Соколовський і третьокласник Назар Соколовський з Василівського НВК (О. П. М’ясоїд), ІІІ – четвертокласники Гнатівського НВК Владислав Істраткін та Артем Швець (В. В. Кулик), ІV – другокласники Попасненської ЗОШ Тимур Спінжар і Микола Мельник (І. В. Мельник).

Під час перерви між виконанням завдань учасники з захопленням переглянули експонати Центру, відкривши для себе нові напрямки творчості й виявивши готовність до участі у нових конкурсах.

Необхідно відзначити справедливість і толерантність журі конкурсу. Помітивши розгубленість дітей, Олексій Павлович М’ясоїд (до речі, учасник АТО) направляв їх грамотними і доступними поясненнями умов завдань. Вирішальним та найважчим був запуск літака, тому учасникам став доречним майстер-клас з регулювання та правил запуску моделі.

Заступник директора Центру творчості Ніна Іванівна Вільчавська завдяки спостережливості, точності й терпеливості швидко підбила підсумки змагань, розподіливши переможців.

Організатор змагань, методист науково-технічного напрямку Центру творчості Любов Іванівна Герасименко вирішувала всі несподівані проблеми, підтримуючи дітей морально, адже більшість з них вперше брали участь у конкурсі.

Учасники залишили заклад задоволеними, отримавши на згадку вітальні листівки, виготовлені вихованцями студії «Кадр» (керівник Л. І. Герасименко), та з бажанням позмагатися наступного разу.

За матеріалами «Присамарської ниви»

Комментарии