Школярі з Новомосковського району взяли участь у просвітницькому проекті “Я маю право!”

З метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури у суспільстві, поглиблення знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав шкільна громада Вільненського НВК, бере участь у просвітницькому проекті «Я маю право!», у рамках якого у закладі проведено ряд інформаційно-пізнавальних заходів серед учнів та батьків.
Велике захоплення у школярів викликав інтегрований фізкультурно-правовий квест «У пошуках прав дитини», який підготували старшокласники, члени учнівського уряду для своїх молодших друзів.


Класні керівники було запросили на інтерактивний урок «Я маю право!» учнів 3-5 класів, де вони у цікавій доступній формі пригадали, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати і захистити у разі порушення.

Особливий інтерес викликали історії з життя підлітків-правозахисників, які не побоялися заявити всьому світу про проблеми, з якими вони стикаються, та займатися їх вирішенням.

Обговорюючи захід, усі бажаючі зробили невеликі звернення до юних правозахисників та пообіцяли бути правосвідомими громадянами.

За матеріалами “Присамарська Нива”

Комментарии