Школярка з Новомосковська вийшла у фінал Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019»

26 березня 2019 року в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ-й обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019». Участь у даному конкурсі брала і наша землячка, учениця 7 класу Новомосковського колегіуму №11 Бирса Ірина.

Загалом за почесне звання «Суперчитач Дніпропетровської області» змагалося 14 дітей, переможців  II етапу, найактивніші та найзавзятіші читачі із  сільських бібліотек, бібліотек ОТГ, міських, районних  бібліотек для дітей.

З метою  об’єктивного оцінювання учасників конкурсу та визначення переможців було створене компетентне журі, до складу якого увійшли: відомі дніпровські письменниці Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна,  фахівці обласної бібліотеки для дітей Любов Тараненко, Тетяна Федусь та директор бібліотеки Ольга Прокопович - Ткаченко.

Учасники  обласного туру  конкурсу  брали участь у вікторині, журі  здійснило аналіз читацьких щоденників, враховуючи кількість прочитаних книжок, систематичність ведення щоденника, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлювання власних думок.

Юна школярка з Новомосковська Бирса Ірина продемонструвала на  Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019» блискучі знання з літератури, потрапивши до фіналу.

За участь у конкурсі дівчинка була нагороджена грамотою та дипломом.

Довідка:

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках.