Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Новомосковщини провів низку новорічних заходів

За останні декілька тижнів у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Новомосковщини (директор Н. Б. Христюк) пройшла низка новорічних заходів. Першим стартував конкурс дитячого малюнка «Різдвяні свята», у якому взяли участь 160 учасників зі шкіл та двох закладів позашкільної освіти Новомосковщини.

Далі стартував районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки новорічно-різдвяних композицій «Новорічна композиція-2019». Участь у заході взяли 60 любителів флористики з 13 шкіл та ЦНТТУМ у номінаціях «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок». Найкращі роботи були відправлені до обласного еколого-натуралістичного центру для участі в обласному етапі конкурсу-виставки.

Кульмінацією заходів стала театралізована вистава про новорічні пригоди песика Тошки (Діма Чабаненко) та поросятка Жори (Ілля Забуга), які блукали Присамарським лісом та перемогли Цацу Болотну (Поля Сереженко) і Кікімору Лісову (Соня Савченко). За допомогою спритних вправ, танцю звіроаеробіки та кричалки Брантозябра вони визволили з пастки Діда Мороза (Руслан Кудря) та Снігуроньку (Тіна Рулевська).

Гості свята, діти і батьки з сел. Губинихи стали активними учасниками конкурсів та вікторин, які провели Дід Мороз і Снігуронька.

Родзинкою заходу стали новорічні сувеніри та ялинкові прикраси, виготовлені гуртківцями на конкурс «Новорічний серпантин», який проводився напередодні свята. Найбільше привернули увагу символи прийдешнього року – поросятка, зроблені в техніці паперопластики та мукосольки вихованцями Центру творчості (керівники Л. І. Герасименко, М. В. Комариста, І. В. Мельник, Г. Г. Павленко та І. В. Трояновська). Усіх зачарували ялинкові прикраси: ліхтарики бажання, сніжинки у формі 3D та ангелики, виготовлені вихованцями гуртка витинанки (керівник Є. В. Павленко).

Усі поробки були подаровані учасникам святкових конкурсів у доповнення до солодких призів від Діда Мороза, наданих виконуючою обов’язки губиниського селищного голови Л. Д. Єсін та директором ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» С. М. Мірошник.

 

© Г. Павленко, культорганізатор Центру творчості.

Комментарии