Центральна бібліотека Новомосковська провела захід «Молодь – кроки у майбутнє»

Питання «Ким я хочу стати?» та визначитись з майбутнім фахом завжди турбувало молодь. Як не помилитися у виборі професії учням 9-го ЗЗСО №15 за сприянням юнацького відділу Новомосковської центральної бібліотеки допомагав профконсультант міського центру зайнятості Санжеревська Ірина Андріївна.  «Майбутній абітурієнт повинен визначити свої інтереси, здібності та особливості»: - розповідала гостя.

За словами Ірини Андріївни, раціональне співвідношення трьох слів «хочу-можу-треба» зробить професійний вибір найбільш вдалим. Іншими словами, потрібно знайти ту професію, яка була б цікава, відповідала б здібностям та була популярною.

Аби хлопці та дівчата приділили увагу до всіх професій, а не лише до популярних, професійний консультант провела гру, в якій учні по особливостям умов праці та трудовим обов’язкам вгадували вид фаху.

У виді дискусії також йшла мова про вже модернізовані професії та ті, які будуть розвиватись в майбутньому. Не залишись без уваги і топ-найдивніших занять, такі як: чоловік, який заспокоює офісних працівників, учитель серфінгу для собак та людина, що стоїть замість когось у черзі, і багато інших. Наприкінці заходу гостя роздала учням брошури «Навігатор вибору професії», щоб майбутній вибір склався вдало.

 

Бібліотекар юнацького відділу
Шестакова-Бутнару Н.О.

Комментарии