Хореографічний колектив з Новомосковська став Лауреатами І та ІІ ступеню на Міжнародному фестивалі

8 – 10 листопада 2019 року в одному з найпрекрасніших міст України та, напевно, всієї Європи у м. Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркові візерунки». Серед учасників фестивалю був і Зразковий хореографічний колектив «Грація» (під керівництвом Олени Козачиної та Юлії Сіренко) з Новомосковська.

У номінаціях конкурсу були: вокал, хореографія, інструментальна музика, розмовне мистецтво, театри мод і модельні агентства, цирк. Вікова категорія учасників від 3 до 25 років, а також категорія «Професіонали».

Метою та основними завдання фестивалю є: відродження, збереження та розвиток національних культур; знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи; створення умов для розвитку дитячої та юнацької творчості.

Конкурсну програму оцінювало журі (Народні та Заслужені артисти, Діячі культури та мистецтв, представники шоу-бізнесу) за 10-ти бальною шкалою. За оцінкою та результатом голосування журі Новомосковський Зразковий хореографічний колектив «Грація» (середня та старша групи) стали Лауреатами І та ІІ ступеню. Наші земляки були нагороджені дипломами міжнародного зразка та унікальними кубками.

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» щиро вітає Хореографічний колектив «Грація» з перемогою, бажає подальших творчих успіхів та світового визнання!