У центральній бібліотеці Новомосковська відбулась дискусійна годна «Є права у кожного із нас»

Те, якими правами ми наділені, цікавиться кожен з нас! З метою підвищення рівня юридичної ерудованості, 22 травня в стінах юнацького відділу Новомосковської МЦБ на черговому засіданні клубу «Феміда» було розглянуте питання правової освіченості молоді. Головну тему «Є права у кожного із нас» доводив до учнів 10 класу ЗЗСО № 6 м. Новомосковська майор поліції у відставці, Панкратов Ігор Володимирович.

Почесний гість розказував хлопцям та дівчатами про права, якими вони наділені з народження, та звернув увагу на те, що обов’язків у нас, як громадян, набагато більше, і про них ми теж повинні не забувати! Під час засідання була акцентована увага на те, як вести себе, якщо ви стали свідком злочину, як не провокувати представників органів внутрішніх справ, що робити аби не стати жертвою неправомірних дій з боку стражів правопорядку.

Ігор Володимирович на прикладі історій із власного досвіду працівника поліції довів молоді, що правильна поведінка та знання своїх прав відіграють неабияку роль у формуванні нашого сучасного суспільства. Окрім цього гість надавав поради підростаючому поколінню щодо того, як уникнути спокуси спробувати наркотики та вберегти себе від шкідливих звичок, спрямовуючи свою енергію на  суспільно-корисними заняття та спорт!

Якщо Ви прагнете ознайомитися з основоположними правами та обов’язками громадянина України, завітайте до юнацького відділу МЦБ, де відповідна література допоможе розібратися у юридичних тонкощах.

 

бібліотекар юнацького відділу
Шестакова-Бутнару Н.О

Комментарии