У центральній бібліотеці Новомосковська відбулось чергове засідання психологічної студії «Довіра»

Учора, 12 січня 2020 року, в стінах абонементу центральної бібліотеки м. Новомосковська, пройшов яскравий новорічний карнавал «Новорічні пригоди в бібліотечній господі», присвячений зимовим святам.

В рамках засідання психологічної студії «Довіра» зібралися колядники та щедрівники, аби привітати бібліотекарів-господарів зі святами Різдва та Маланки.

Активні учасниці студії постали перед гостями заходу та господинями свята, провідними бібліотекарями абонементу Тетяною Коряк та Іриною Ухановою, в колоритних українських образах, співали колядки та щедрівки, читали вірші та святкові привітання.

Не обійшлося і без сюрпризу від куратора психологічної студії Світлани Шубної. Цього разу психолог підготувала цікаву вправу на визначення власної самооцінки і зауважила, що треба перш за все любити себе.

Продовжили святкування вже за солодким столом в теплій компанії однодумців та, звісно, гарячого чаю зі смаколиками. Навіть за чаюванням гості заходу гучно співали різдвяних пісень, додавали гарного настрою гуморесками та жартами.