У сезоні 2021/2022 ДЮСШ Новомосковськ буде представлено рекордною кількістю команд

З 11 вересня розпочинаються змагання Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області (ДЮФЛДО). У цьому сезоні ДЮСШ Новомосковськ представлено рекордною кількістю команд.

Команда 2006-2007 р.н. візьме участь у чемпіонаті області під керівництвом Сігєєва Олександра Івановича. Склад учасників ще формується, однак перший свій матч команда проведе вже 11 вересня - у гості до Новомосковська приїде команда "Космос" з Павлограду.

Як і минулого року, команда 2008 р.н. проведе у Вищій лізі чемпіонату області. За результатами минулого сезону команда посіла високе 7 місце. Матчі цієї команди під керівництвом Ягодки Віталія Анатолійовича розпочнуться через тиждень.

Чемпіонат серед дітей 2009 р.н. у цьом році буде поділений не за силою команд (Вища чи Перша ліги) або територіальному принципу, а за форматом проведення ігор - 11 на 11 чи 9 на 9. Враховуючи усі умови, команда 2009 р.н. ДЮСШ Новомосковськ під керівництвом Ягодки В.А. візьме участь у турнірі формату 9 на 9. Перший маті вже 12 вересня у м. Дніпро.

Команда 2010 р.н. вперше візьме участь у матчах, де будуть фіксуватися результати та буде вестись турнірна таблиця. Підопічні Сігєєва О.І. свій перший такий матч проведуть у наступну неділю у м. Дніпро.

2011 р.н. та молодші гратимуть свої ігри у рамках фестивалю - без турнірних таблиць та навіть без публікації результатів на сайті ДЮФЛДО. Тренерський штаб ДЮСШ Новомосковськ повністю підтримує такі нововведення та вважає, що матчі між наймолодшими футболістами мають проходити заради задоволення дітей та їх індивідуального розвитку.

Звертаємось до батьків юних футболістів з проханням дотримуватись під час матчів батьківської та футбольної етики, не втручатись у гру без дозволу тренера та мінімізувати тиск на дітей за загальнокомандний результат!

У обласних фестивалях футболу ДЮСШ Новомосковськ буде представлено командою 2011 р.н. (Секацький Олександр Олегович), команою 2012 р.н. (Секацький О.О.) та командою 2012-2013 р.н. (Кульков Роман Володимирович), а на відкриту першість (також фестиваль) міста Дніпра заявляється наймолодша команда 2014-2015 р.н. (Секацький О.О.).

Також нагадуємо, що крім ДЮФЛДО ще дві команди ДЮСШ Новомосковськ беруть участь у Чемпіонаті України (ДЮФЛУ) вперше з 2003 року. Це команди Ю-17 (2005-2006 р.н.) та Ю-15 (2007 р.н.). Старт Чемпіонату України відбувся 4 вересня. На рахунку ДЮСШ Новомосковськ наразі одна перемога та одна поразка.

Таким чином, ДЮСШ Новомосковськ у сезоні 2021/2022 буде представлена десятьма командами усіх вікових категорій!

Однак, команди, що виступають у форматі 11 на 11 (2005-2009 р.н.) потребують належних умов для тренувань та сподіваємось, що у найближчий час ситуація зміниться та у нашому місті буде збудовано необхідну інфраструктуру.

Бажаємо нашим футболістам індивідуального та командного розвитку, не знати важких травм та перемог на футбольних полях!