У Новомоскоську відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора України

Щороку, 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.  Тож цього дня Новомосковці як, справжні патріоти своєї держави також долучились до цього дійства і вшанували один із офіційних символів країни – Державний прапор України.

День державного прапора України було встановлено на честь багаторічної історії створення України, державної символіки нашої незалежної країни, а також з метою виховання поваги громадян до державних українських символів.

Зранку,23 серпня, на майданчику перед Новомосковською міською радою було досить людно. Тут зібрались представники міської ради, духовенство, військові,  громадськість міста та школярі, які за допомогою синьо – жовтих кепок поєднали елементи державної символіки.

Почесне право підняти прапор України було надано військовому – капітану Сергєєву Дмитру Геннадійовичу, учаснику бойових дій в зоні ООС. Після урочистого підняття державного прапора всі присутні урочистою ходою попрямували до пам’ятника ім. Т. Г. Шевченко.

Біля пам’ятника творчі колективи міста підготувати декілька номерів на державну тематику.  В завершенні прозвучав гімн України, після якого всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

День Незалежності для новомосковців  – свято надзвичайно вагоме та багате на події.

Тому, в цей день,  учасники свята також  пройшли до пам’ятної дошки загиблим  учасникам АТО, для того, щоб вшанувати їх пам'ять і покласти квіти, адже зараз країна переживає нелегкі часи і ці відданні воїни поклали свої життя  саме за цілісність та незалежність нашої держави.

Комментарии