У Новомосковськ облаштують зупинку приміського та міжміського транспорту

На сайті Новомосковської міської ради було опубліковано проект рішення «Про улаштування зупинки приміського та міжміського транспорту в районі перехрестя вулиць Гетьманської та Сучкова», який згодом буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому.

З метою поліпшення транспортного обслуговування населення, створення комфортних умов для пасажирів, відповідно до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству №21 від 15.05.1995 року «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського  електро- та автомобільного транспорту», вимог ДБН В. 2.3-5-2018 та діючих норм, керуючись ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», пп.1 п.б ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради ВИРІШИВ:

- Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Білий І.І.) улаштувати зупинку для приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, що проходять через місто Новомосковськ, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), з дотриманням діючих вимог ДБН та встановленням відповідного дорожнього знаку 5.41.1 (пункт зупинки автобусу) - 1од.,  по вул. Сучкова (в районі будинку №35 вул. Гетьманської), в термін до 31.05.2019 року.

- Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» (Чупраков А.Г.) прийняти на баланс та обладнати відповідною спорудою зупинку громадського транспорту по вул. Сучкова (в районі будинку №35 вул. Гетьманської), в термін до 28.06.2019 року.

Координацію роботи по виконанню цього рішення буде покладено на відділ з питань інфраструктури та інвестицій, контроль на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Морозова К. М.

Комментарии