У Новомосковській бібліотеці відбулись урочистості до Всеукраїнського Дня бібліотек

Починаючи з 1998 року 30 вересня щорічно відзначається Всеукраїнський день бібліотек, а для бібліотек Новомосковської міської централізованої системи вже стало традицією, що саме до цього дня вдячні читачі влаштовують для своїх бібліотекарів свята-сюрпризи.

Цьогоріч, 29 вересня, напередодні професійної урочистості на абонементі центральної міської бібліотеки відбулося бібліо-шоу «Незвичайні події у бібліотеці», адже бібліотека іноді справді може дивувати. Ведучі заходу, активні відвідувачки клубів та читачки Лідія Сокол та Наталія Полтавець, з майстерністю професійних конферансьє розпочали захід, привітавши винуватець урочистостей та побажавши гарного настрою, щирих посмішок і приємних хвилин спілкування.

Власноруч підготовлене читачками Євгенією Горбенко та Тетяною Доценко відеопривітання «Гімн бібліотеці» стало гарною окрасою всіх теплих слів та найкращих побажань.

Взагалі свято перетворилося на невеличкий екскурс в історію і самої бібліотеки, і бібліотекарів, які кожного дня, подібно до бджілок-трудівниць, працюють для своїх читачів. Хтось з них прийшов у професію зовсім нещодавно, а хтось присвятив бібліотечній справі все життя. Ведучі згадали кожного фахівця віддлілу та найактивніших відвідувачів клубів «Роксолана» та «Довіра», влаштувавши церемонію нагородження «Бібліотріумф». Завдяки несподіваним, подекуди жартівливим, номінаціям зал абонементу наповнився щирими посмішками та гучним сміхом. А додаткову святкову атмосферу майстерно створили музичні подарунки від запрошеного гостя Івана Шевченка, учасника аматорського об’єднання шанувальників романсу «Душі прекрасні співи» при міському клубі культури. Окрім нього не втрималися від слів привітання й читачки бібліотеки – Антоніна Жебрик, Ніна Єськіна, Олена Волик, Валентина Ганкевич, Ольга Щербань, а також Людмила Князєва, що постала перед аудиторією в образі Жінки-Осені.

Окрім цього завітали на свято й естрадні зірки. «Королева ночі» Оля Полякова разом із своїми легендарними «шльопками» не змогла «прошльопати» повз такого дійства. З роллю епатажної білявки блискуче впоралася не менш талановита білявка Наталія Полтавець, яка вже не раз перевтілювалася у вітчизняних та зарубіжних зірок шоу-бізнесу (за що вже отримала звання народної артистки бібліотеки разом з Людмилою Князєвою).

Та що там вітчизняні зірки – в бібліотеку приїхали навіть італійські посли, аби в своїй експресивній та темпераментній манері привітати тутешніх книжкових королев. Світлана Шубна та Олена Волик в ролі посла й перекладача змусили аудиторію добряче посміятися над суто італійськими побажаннями.

Комментарии