У Новомосковську школярам нагадали правила безпеки на дорогах у формі пізнавальної гри

4 жовтня працівники Новомосковської  бібліотеки-філії для дітей № 4 провели з учнями 4-Б класу ЗЗСО № 12 (вчитель Українець Л. Л.) пізнавальну гру «В гостях у Світлофора» (в рамках Десятиріччя 2011-2020 рр. дій із забезпечення безпеки дорожнього руху).

Проблема безпеки на дорогах сьогодні надзвичайно актуальна. За останні роки постійно збільшується число жертв дорожньо-транспортних подій. Практично у всіх країнах світу ця проблема стала однією з найважливіших. Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, пішохідних переходів. Але транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним.

Про важливість дотримання правил дорожнього руху для життя і здоров’я людини, про історію їх виникнення нагадала малечі бібліотекар Марина Дудка. Хлопчики та дівчатка дізналися, для чого існують дорожні знаки, про перший світлофор, чому бувають нещасні випадки на дорозі.

Юні читачі весело та азартно змагалися у конкурсах «Світлофорова розмова», «Про що говорить знак?», «Заборонено - дозволено», читали вірші, розгадували загадки про види транспорту та дорожні знаки, знайомилися з літературою книжкової виставки «Пішохід і перехід», з пам’яткою юного пішохода «Твій друг – дорожній рух». Діти успішно справилися з цікавими завданнями, були активними та кмітливими. Сподіваємось, що юні читачі запам’ятали правила дорожнього руху та будуть обережними на дорозі.

Комментарии