У Новомосковську учням ЗЗСО № 6 розповіли про проблему молодіжної наркологічної та алкогольної залежності

Ось вже майже 70 років усі країни, що входять у Всесвітню організацію з охорони здоров’я відзначають 7 квітня день здоров’я. В цей день фахівці в різних областях медицини організовують різноманітні заходи, закликані розповісти людям про проблеми, пов'язані зі здоров'ям.

Не залишився осторонь і юнацький відділ Новомосковської міської центральної бібліотеки, в якому відбулась зустріч з лікарем – наркологом Лановим Віктором Захаровичем та учнями 10 класу ЗЗСО № 6.

Гість розповів підліткам  про випадки зі свого 40-ка річного стажу, зростаючу проблему молодіжної наркологічної та алкогольної залежності. Лікар пояснив причини швидкої залежності та наслідки хвороби, а також розказав про нові види наркотичних засобів, та як їх розпізнати.

Під кінець зустрічі була проведена цікава бліц-вікторина, в якій діти показали відмінні знання із загальної медицини. А от щоб підлітки змогли більш поглиблено ознайомитись з особливостями цієї залежностями, бібліотекарем Шестаковою-Бутнару Н.О. був зроблений огляд літератури  на відповідну тематику.

Комментарии