У Новомосковську та районі збільшується кількість хворих на кір

Станом на 4 вересня поточного року за даними ВСП "Новомосковський міськрайонний ВЛД" по місту Новомосковськ надійшло 71 екстрене повідомленея на захворюваність на кір, з них - 33 дитини, по Новомосковському району - 95 повідомлень, серед них 46 дітей.

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України закликає батьків робити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення.

Стаття 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

Саме ця норма закону покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору — вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.

Будьте здорові! Не залишайтеся байдужими до власного здоров‘я!!!

Комментарии