У Новомосковську зростає кількість людей з підозрою на коронавірус

Щодня в Україні підтверджують десятки нових випадків захворювання на вірус COVID-19.  Збільшується і кількість летальних випадків від корона вірусної інфекції. Станом на 10:00, 1 квітня 2020 року, в Україні підтверджено вже 669 випадків корона вірусної інфекції, 9 з яких припадає на Дніпропетровську область, в тому числі одна людина з Новомосковська. Окрім того зростає і кількість підозр на захворювання коронавірусу.

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» щодня зв'язується з головним лікарем Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонідом Гінкотою, щоб дізнатися яка ситуація з захворюваністю на коронавірус в нашому місті.

За словами Леоніда Володимировича, на сьогоднішній день у Новомосковську є чотири підозри на коронавірус та одне тестове підтвердження інфікованого на COVID-19. Наразі чоловік, у якого підтвердили діагноз, знаходиться на обстеженні в 21-й обласній лікарні міста Дніпро. Щодня лікарі міста Новомосковська беруть у пацієнтів з підозрою на корона вірусну інфекцію усі необхідні аналізи та направляють їх до Центру лабораторних досліджень в Дніпро.

«Шановні новомосковці, велике прохання до вас – дотримуйтесь усіх необхідних правил карантину. Намагайтесь без необхідності не виходити на вулицю, а тим паче не відвідувати людні місця. Нам дуже складно відстежувати тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію. Нажаль не всі жителі нашого міста дотримуються самоізоляції, не всі, ймовірно інфіковані, повідомляють лікарям про свій стан та, цілком можливо, що ці люди пересуваються містом, відвідують магазини, парки та аптеки, тим самим наражаючи на небезпеку оточуючих. Сьогодні, коли щодня зростає кількість хворих на корона вірус, ризик підхопити цю інфекцію просто на вулиці цілком реальний. Бережіть себе та своїх рідних. Дотримуйтесь необхідної дистанції між людьми у 1,5-2 метри, носіть маски, намагайтесь якомога частіше мити руки, а коли все ж таки знаходитесь на вулиці, то ні в якому разі не торкайтесь руками обличчя», - наголосив головний лікар Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.

Також, станом на 1 квітня 2020 року, у Новомосковську близько 20 осіб знаходяться на самоізоляції та постійно інформують лікарів про свій стан. Це саме ті люди, які нещодавно повернулись із-за кордону. Ще близько 30 жителів нашого міста, ймовірно контактувавших з інфікованими на коронавірус,  постійно проходять обстеження у лікарів.

Комментарии