У Новомосковську рятувальники провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору

18 березня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадали правила пожежної безпеки у побуті та правила поведінки в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій, мешканцям приватного житлового сектору та іншим пересічним громадянам міста по вулицях Лугова та Коцюбинського.

 Рятувальники вказали населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по місту та області, а також вказали на заборону розведення багаття в природних екосистемах, спалювання сміття упритул до житлових будинків та нагадали правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Дітей попередили не бавитися з сірниками та запальничками.

В ході відпрацювання співробітники ДСНС вручили співрозмовникам  профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж», «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті, в природних екосистемах, правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.

Комментарии