У Новомосковську рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми

11 березня з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області провели інформаційно - роз’яснювальну роботу з учнями молодших класів загальноосвітнього навчального закладу №12 розташованого в місті Новомосковськ по вулиці Толстого.

В ході профілактичного заходу дітям нагадали основні заходи безпеки в побуті, під час виявлення вибухонебезпечних предметів і т.д. Порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами: телевізором, праскою, холодильником; не відчиняти двері незнайомим людям та не вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці тощо.

Нагадали, що у разі небезпеки  потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку 101.

З метою якісного засвоєння дітьми застережень рятувальники вручили викладачам матеріали наочної агітації для розміщення на інформаційних куточках навчального закладу.

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

 

Комментарии