У Новомосковську рятувальники провели профілактичні бесіди з дітьми

19 лютого поточного року з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дошкільного закладу № 4 «Росинка» розташованого по вулиці Гетьманська в місті Новомосковськ.

У ігровій формі співробітники ДСНС разом з вихователями дитячого закладу ознайомили малечу з профілактикою надзвичайних ситуацій (подій) різного виду. Нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, які необхідно дотримуватись у повсякденному житті, а саме: не відчиняти двері незнайомим людям та вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці; не підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними; не підходити до обірваних електропроводів; не користуватися ліфтом без супроводу дорослих; не приймати самостійно ліки; не користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами тощо.

Під час проведення заходу діти уважно слухали виступи рятувальників та з великим задоволенням відповідали на поставленні запитання.

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно та швидко.

Комментарии