У Новомосковську рятувальники нагадали батькам та дітям правила безпеки життєдіяльності

20-го листопада 2019 року, інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали з проведенням профілактичного заходу до навчально-виховного комплексу №5 розташованого по вулиці Шкільна міста Новомосковськ.

В ході заходу співробітники ДСНС довели до батьків та дітей статистику пожеж та інших надзвичайних ситуацій (подій) різного виду по місту Новомосковську.

Одне з найважливіших питань, яке рано чи пізно необхідно вирішити усім батькам, це забезпечення безпеки дитини. Причому йдеться не про те, щоб оберігати своє дитя вдень і вночі, ліквідовувати усі потенційні небезпеки на його життєвому шляху, а щоб допомогти дитині самій організовувати власне безпечне існування. Оскільки дитина не має власного досвіду, все що говорять йому батьки, сприймається як теорія. Найважливіше правило для батьків в процесі виховання у дитини принципів безпеки - уміти пояснити так, щоб дитина зрозуміла.

 

Також, нагадали у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу –  дзвоніть по телефону «104».

Для якісного засвоєння застережень, батькам були вручені профілактичні листівки «Не чіпайте підозрілі предмети!», «Бережіть своє житло від пожеж!», та іншу наочну агітацію.