У Новомосковську рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіяльності

13-го січня поточного року, з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій) різного виду інспектори Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого садка № 7 «Ластівка», розташованого по вулиці Спаська в місті Новомосковськ.

Діти з великим задоволенням чекають і дуже радіють, коли до них приїжджають з проведенням профілактичних заходів  рятувальники.

У ігровій формі співробітники ДСНС разом з вихователями дитячого закладу ознайомили малечу з профілактикою надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, основними правилами безпеки життєдіяльності в зимовий період, які слід дотримуватися щоб уберегтися від біди, а саме:

- не бавитися з сірниками, запальничками, відкритим вогнем;

- не користуватися електричними і газовими приладами;

- не ходити  до лісу та до водойм без дорослих;

- не використовувати петарди, феєрверки та інші піротехнічні засоби;

- не влаштовувати небезпечні ігри біля проїжджої частини;

- не відчиняти двері незнайомим людям та вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці;

- не підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;

- не користуватися ліфтом без супроводу дорослих;

- не  приймати самостійно ліки і т.д.

Під час профілактичного заходу діти уважно слухали виступи рятувальників та з великим задоволенням відповідали на поставленні запитання.

Рятувальники із задоволенням зазначають, що діти володіють інформацією про те, як треба поводитись під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій, знають номери служб порятунку за якими треба звертатися по допомогу.

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно та швидко.

Шановні батьки! Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства. У період дитинства відбувається становлення особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

 

Комментарии