У Новомосковську розпочалося будівництво житлового будинку для військовослужбовців та їх сімей

У Новомосковську розпочалося будівництво 4-поверхового 24-х квартирного житлового будинку загальною площею 1564 м2 для військовослужбовців та їх сімей. Реалізація проєкту будівництва житла здійснюється в рамках державної програми щодо забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України.

Сьогодні, 06 серпня 2020 року відбулось відкриття початку будівельних робіт на території 194-го понтонно - мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (командир військової частини — полковник Геннадій Заремба).

На урочистостях були присутні представники духовенства, які також привітали військових та помолилися за них, а згодом — освятили місце їх майбутнього житла.

Це вже 6-й новий будинок у військовий частині, який нарешті повністю закриває чергу військовослужбовців на квартири (з 2008 року вже побудовано 88 квартир). Завершення будівництва планується до Дня незалежності України (серпень 2021 року).

Отже, в наступному році один з мікрорайонів міста поповниться новим будинком і сім’ї військових матимуть своє власне житло.