У Новомосковську розпочався продаж новорічних ялинок

Ще трохи - і вулиці Новомосковська зарясніють не тільки святковою ілюмінацією, а й зеленими новорічними красунями – ялинками. Дехто надає перевагу штучній ялинці – вона не осипається і поставити її можна будь-коли. Втім, більшість новомосковців все-таки бажають поставити в оселі справжнє свіжозрубане новорічне деревце.

З 1 грудня у Новомосковську офіційно почався продаж головних атрибутів зимового свята. Поки що найбільша кількість ялинок продається переважно на ринках, але з часом торгівля ялинками перейде і на вулиці міста.

Вартувати цьогоріч новорічна ялинка буде від 70 гривень. Втім, це за цінами лісового господарства. Якщо ж Ви купуєте дерево у перекупників, то коштувати воно буде більше, адже вони роблять ще й власну націнку для того, аби підзаробити. Так, наприклад, ціни новорічних ялинок на місцевому ринку, що на площі Перемоги, коливаються від 100 до 350 гривень.

Купуючи деревце на ринках, слід звертати увагу на маркування: його присутність говорить про те, що ялинку зрубали законно.

Також варто відзначити, що ціна на зелених красунь буде рости в міру наближення свята.