У Новомосковську розкидали агітаційні матеріали одного з кандидатів в Президенти України

14 березня до Новомосковського відділу поліції надійшло повідомлення, в якому заявниця скаржиться на невідомого чоловіка, який під’їхав на міську площу до агітаційної палатки одного з кандидатів на пост Президента України, де перебувала заявниця зі своєю напарницею. Також повідомила, що чоловік поводив себе агресивно, розпочав штовхатися та кричати, після чого розкидав агітаційні матеріали, сів у автомобіль та з місця події поїхав. Жінка одразу звернулася до поліції.

В результаті перевірки отриманої інформації порушень вимог Закону України «Про вибори Президента України» виявлено не було.

Особу чоловіка поліцією встановлено. За порушення адміністративного законодавства на зловмисника був складений адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), санкція якої передбачає накладення штрафу від 3-х до 7-ми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40-ка до 60-ти годин, або виправні роботи на строк від 1-го до 2-х місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15-ти діб.

За матеріалами “Новомосковського відділу поліції”