У Новомосковську продовжують реконструюювати стадіон «Металург»

Велике футбольне поле, професійні бігові доріжки із якісним покриттям та новенькі трибуни на 1,5 тисячі місць. У Новомосковську осучаснюють стадіон «Металург». Завершити реконструкцію планують у 2020 році, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Нині по всій області йдуть масштабні ремонтні роботи. Підрядники працюють у школах, лікарнях, садочках. За графіком йде реконструкція стадіону у Новомосковську. Вже у 2020-му на модернізованій спортивній арені знову гратимуть футболісти та займатимуться спортом місцеві мешканці», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Бондаренко.

Новомосковський стадіон «Металург» збудували ще у 1970-х роках. Там тренувалися юні спортсмени та проходили матчі місцевих футбольних команд. З часом покриття на полі зіпсувалось, а трибуни були в аварійному стані.

Нині на «Металургу» кипить робота. Старий стадіон перетворюють на сучасний спортивний простір – із професійними легкоатлетичними доріжками, футбольним полем, трибунами, роздягальнями та душовими.

«За проєктом, робимо повну реконструкцію стадіону. Вже готова система поливу, нині укладаємо дренажні прошарки під поле та бігові доріжки. Зводимо фундаменти під нові трибуни»,  розповів власник підрядної організації Денис Островський.

Навесні 2020-го підрядники укладуть газон, а вже влітку завершать встановлювати трибуни. Після реконструкції на стадіоні зможуть розміститися 1,5 тис глядачів.

У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»

Завершити роботи планують у 2020 роціЗавершити роботи планують у 2020 році

На оновленому стадіоні зможуть розміститися 1,5 тисячі людейНа оновленому стадіоні зможуть розміститися 1,5 тисячі людей

На стадіоні кипить роботаНа стадіоні кипить робота

Комментарии