У Новомосковську прокоментували відмову на петицію щодо придбання човна для перегонів з академічного веслування

Нещодавно у групі "Подслушано Новомосковск" було опубліковано статтю «Первая «сумевшая» петиція получила ответ». Зміст статті полягав у тому, що у відповідь на електронну петицію Новомосковською міською радою не було одразу виділено кошти на придбання човна. Гнівні коментарі з приводу того, що у місті абсолютно немає ніякої підтримки спорту не забарилися.

Хочеться прокоментувати з позиції людини, яка має пряме відношення до спорту.
Хочу навести приклад, що цього року ДЮСШ м.Новомосковська де займаються 557 спортсменів за 250 тис. грн. було придбано на 4 відділення (баскетбол, волейбол, футбол, легка атлетика) спортивну форму та спортивний інвентар відповідної якості - НЕ ОДНОРАЗОВИЙ! Гроші залишилися ще й на ВІДРЯДЖЕННЯ спортсменів на змагання різного рівня переважно з командних видів спорту на цілий рік!!!
Крім того, у кінці минулого року було відкрито відділення плавання у КПНЗ "НКДЮСШ", на яке виділено кошти у сумі 175 тисяч гривень. Біля 60 дітей мають змогу займатися даним видом спорту.

Для чого ці цифри. Вартість одного човна становить приблизно 300 тисяч гривень. За 250 тис. грн. було підтримано більше 500 спортсменів, а вимоги петиції стосувалися виключно однієї спортсменки.

Всі ми повинні розуміти, що веслувальні види спорту - це є НЕДЕШЕВИЙ вид спорту, і купувати човен тільки під одного спортсмена - це не правильно! Питання придбання човна обов’язково буде розглянуто на депутатських комісіях, але човен, якщо буде придбано, то тільки для КПНЗ "НКДЮСШ", а не для громадської організації, а тим більше однієї спортсменки. У відділенні веслування академічного є чимало перспективних спортсменів, яким також необхідний човен і вони також мають повне право ним користуватися.

Питання щодо придбання човна не вирішується одним днем! Першочергово необхідно придбати конструкцію для перевезення човнів на змагання для відділень з веслувальних видів спорту. Вартість якої становить біля 100 000,00 грн.
Звісно , проблем багато, і спорт не є виключенням, але стверджувати, що спорт у місті забутий та не фінансується не вірно. Все відразу і негайно вирішити не можливо.

Давайте розумно та адекватно підходити до вирішення даного питання без зайвих образ, нарікань та звинувачень!

Тетяна Шевцова

начальник відділу з питань фізичної культури та спорту

Новомосковської міської Ради