У Новомосковську пройшов семінар з орієнтації на службу в ЗСУ

13 листопада 2019 року, фахівцями з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новомосковського МРЦЗ у співпраці з Новомосковським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (НОМТЦКСП) проведено семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. Мета вищезазначеного семінару: максимальна допомога незайнятому населенню, що перебуває на обліку, у працевлаштуванні.

У заході взяли участь 16 безробітних осіб. Перед присутніми виступив старший інструктор рекрутингу та комплектування НОМТЦКСП старший сержант Олександр Куріпко. Він повідомив про особливості та переваги служби за контрактом, суму грошових виплат для кожної окремої категорії військовослужбовців, пільгове забезпечення тощо. Олександр озвучив перелік актуальних вакансій, звернув особливу увагу на те, що можна обрати напрямок служби, де будуть навчати професії на місці; згодом ці знання, вміння та навички можна використовувати в цивільному житті.

Представник 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр»(селище Черкаське Новомосковського району) прапорщик Віктор Міщук проінформував учасників семінару про місце дислокації бригади, напрямки діяльності, умови підписання контракту, грошове забезпечення військовослужбовців у зоні ООС та виплати за перебування на полігоні під час навчань, ознайомив присутніх з умовами проживання для сімейних військовослужбовців та для неодружених у казармах поліпшеного типу тощо.

Молодший лейтенант Оксана Загреба, представник військової частини А3336, запропонувала працевлаштування у вищезазначеній військовій частині та наголосила на перевагах служби у 3336.

Учасники семінару мали змогу зустрітися з соціальним партнером центру зайнятості – міським центром вторинної правової дороги  (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,12/112). Право на безоплатну правову допомогу  гарантоване Конституцією України – це  можливість для кожного громадянина. Отже особа, яка зазнала порушення прав і гарантій у частині законодавства про працю, може отримати роз’яснення з правових питань. Також громадяни мають можливість отриматипрактичну допомогу у питанні щодо складання заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Запрошені на семінар отримали роздатковий матеріал. У процесі проведення заходу у безробітних виникали питання, на які вони отримали професійну відповідь.

Двоє із присутніх зацікавилися пропозицією підписання контракту на 1 рік. На індивідуальні питання присутніх відповів представник центру правової допомоги.

По закінченню заходу його учасники подякували фахівцям відділу активної підтримки безробітних за цікаву змістовну зустріч.