У Новомосковську пройшло офіційне відкриття нових міні-футбольних полів

Сьогодні, 15 липня, у Новомосковську відбулось урочисте відкриття нових міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Сучасні спортивні майданчики були облаштовані на територіях школи № 1 та школи № 6.

Місто Новомосковськ відоме далеко за межами нашої держави, завдяки тим спортсменам, які примножують славу рідного міста, демонструють високу спортивну майстерність, сильних характер та волю до перемоги. Мало знайдеться міст із населенням 70 тисяч, жителями яких були б одразу три учасники олімпійських ігор, підготовлено 4 майстри спорту міжнародного класу, 15 майстрів спорту, 32 кандидати в майстри спорту. Окрім того у нашому місті зареєстровано 12 федерацій з різних видів спорту та 13 спортивних клубів.

Відкривали урочистий захід виступом спортивно-патріотичного клубу кіокушин-кан карате «Русичі» під керівництвом Максима Заблуди.

На свято з нагоди відкриття нових міні-футбольних полів завітало чимало містян, серед яких були і юні футболісти Дитячої юнацької спортивної школи м. Новомосковська.

У 2017 та 2018 роках за підтримки Народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко проектною організацією було виконано робочі проекти «Спортивний майданчик для міні футболу зі штучним покриттям середньої загальноосвітньої школи № 1 по вул. Калнишевського,7, м. Новомосковськ - реконструкція» та робочий проект «Реконструкція міні-футбольного майданчика середньої загальноосвітньої школи № 6 за адресою : вул. З.Білої,6, в м. Новомосковськ Дніпропетровської області». Усі будівельні роботи були завершені та у червні 2019 року наше місто отримало Декларацію на введення міні-футбольних полів в експлуатацію.

Привітати новомосковців із такою гарною подією завітав і сам народний депутат України Вадим Нестеренко.

«Сьогодні у місті Новомосковську відбувається дві надзвичайно приємних події – відкриття нових міні-футбольних полів зі штучним покриттям. За рахунок місцевого бюджету та за кошти залучені мною з держбюджету, нам вдалося побудувати ці чудові спортивні майданчики. Головною метою облаштування футбольних полів є створення для школярів та мешканців нашого міста умов для комфортного зайняття спортом. На кожному із цих полів ви зможете якісно займатися спортом, проводити свій вільний час, зміцнювати своє здоров’я. Адже надзвичайно важливо сьогодні спрямовувати енергію молодого покоління у правильне русло. Саме тому я бажаю вам перемог в спорті та перемог в житті», - зазначив у своїй промові Вадим Григорович.

В свою чергу директор загальноосвітнього навчального закладу №6 Коба Олександр Петрович та начальник Новомосковського управління освіти Грицьків Людмила Анатоліївна подякували нардепу та представникам міської влади за допомогу у залученні коштів та будівництві нових полів.

Також, після теплих слів привітань народний депутат України Вадим Нестеренко подарував юним спортсменам футбольні м’ячі.

Після закінчення офіційних церемоній відкриття з промовами та поздоровленнями на нових міні-футбольних полях проходили перші футбольні матчі серед вихованців ДЮСШ м. Новомосковська.

 

Комментарии