У Новомосковську пройшли урочистості до Дня працівників ЖКГ

Щорічно, у третю неділю березня вся Україна відмічає День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення. Тому, з нагоди такого чудового свята, 14 березня, у великій актовій залі Новомосковської міської ради пройшли урочистості на честь комунальних підприємств міста та району.

Ведуча заходу Наталія Піскова приділила увагу кожному комунальному підприємству міста. Завдяки їх налагодженій роботі в наших оселях є тепло та вода, проводиться ремонт внутрішніх та зовнішніх мереж, дахів та під'їздів багатоквартирних будинків, прибирається сміття на вулицях міста, вивозяться побутові відходи тощо.

Першим зі словами привітань до присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Сергій Григорович Горошко:

Після слів привітань Сергій Григорович вручив 50 –ти найкращим працівникам сфери ЖКГ почесні грамоти та подяки, а саме: Грамоти Дніпропетровської обласної ради за сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення; Грамоти Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА; Грамоти виконавчого комітету Новомосковської міської ради за добросовісну сумлінну працю та професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення роботи галузі, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята.

Завідуюча фінансовим відділом, головний бухгалтер обласного комітету профспілок працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Бондар Маргарита Павлівна також привітала працівників житлово-комунальної сфери та зазначила, що їхня праця - це реальний внесок в оновлення і процвітання нашого міста. Їх праця нелегка і заслуговує на велику повагу, адже від працьовитості працівників цієї сфери залежать комфорт і затишок в будинках, чистота та охайність вулиць, скверів, парків міста і т.д.

Почесними грамотами Центрального комітету галузевої профспілки, знаком «Почесна відзнака» профспілки громадського обслуговування, знаком «Ветеран галузі», а також Почесною грамотою обласного об’єднання профспілки було нагороджено директорів, їх заступників, слюсарів, контролерів, операторів та інженерів житлово – комунального господарства.

До слів привітання долучився і голова міської профспілкової організації працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Мартиняк Валерій Іванович.

В свою чергу він також вручив кращим працівникам сфери ЖКГ почесні грамоти та подяки за сумлінну працю, високих професіоналізм та вагомий внесок у розвиток галузі.

Не обійшлося в цей день і без яскравої концертної програми. Музичні вітання усім гостям свята подарували: Лариса Теплих, чоловічий вокальний гурт «Гармонія», народний гурт «Слов’яни», Наталія Піскова та Анастасія Чарун-Олійник.

Комментарии