У Новомосковську пройшла позачергова ХХІІ сесія міськради

Новомосковська міська рада

12 листопада поточного року, в залі засідань Новомосковської міської ради зібрались депутати, представники місцевої влади, директори та представники комунальних, та держустанов міста, представники ЗМІ та громадськість на позачергову ХХІІ  сесію VII скликання.

Загалом на саме засіданні сесії зареєструвалося 27 депутатів з 36.

Згідно регламенту, перед тим, як почати обговорення і голосування, депутатами було обрано секретаріат та лічильну комісію.

На позачерговому засіданні сесії депутатами було розглянуто 32 питання, більшу частину яких затвердили методом голосування. Перед тим, як приступити до голосування, деякі із депутатів внесли зміни до переліку проектів.

Найпершим у переліку розгляду та, напевно, найважливішим питанням сесії був проект рішення «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська та передачу на баланс управління освіти виконавчого комітету будівлі комунального закладу «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ». На минулій сесії депутати звернулися до балансоутримувача - обласної ради, а ті вже на своїй сесії дали згоду на передачу. Тобто це означає, що дитячий садочок повертається у власність міста Новомосковська та невдовзі повинен почати функціонувати.

Ще одним досить важливим проектом розгляду був проект «Про надання матеріальної допомоги громадянам міста» у якому мова йшла про допомогу та виділення коштів родині, яка нещодавно постраждала від пожежі. Під час пожежі постраждала маленька дитина, яка зараз знаходиться у досить важкому стані в лікарні. Саме тому депутатами було прийнято рішення дозволити виконавчому комітету Новомосковської міської ради надати фінансову (матеріальну) допомогу цій родині.

Досить гострого обговорення набув проект «Про закриття відділення плавання у КПНЗ «НКДЮСШ» згідно якого у місті Новомосковську повністю закривають відділення плавання. Такий проект був сформований через відсутність у нашому місті басейну. Ні для кого не секрет, що басейн від Інтерпайп НМТЗ був проданий і закритий на ремонт. Саме там раніше проводились заняття для новомосковців. Тепер же новий власник не дає ніякої інформації по реконструкції будівлі і чи взагалі буде відновлено роботу басейну. А щоб проводити заняття для дітей, тренери відділення плавання змушені були возити юнаків та дівчат аж до Павлограду або Дніпра (такі поїздки коштували чималих грошей, часу та могли бути досить небезпечними для дітей, адже відстань не маленька і самих дітей на заняття та тренування не відправиш). Наразі депутати проголосували про закриття секції плавання, але пообіцяли, що в подальшому будуть шукати шляхи вирішення проблеми пов’язаної із відсутністю в місті басейну.

Останнім не менш цікавим проектом черги денної був проект «Про заборону діяльності незаконних пунктів приймання металобрухту на території міста Новомосковська». Перший заступник міського голови Здреник Тарас Миронович повідомив невтішну статистику пов’язану із крадіжками металевих конструкцій, люків, систем водопостачання та ін. у місті Новомосковську за останній час. Всі викрадені предмети згодом були знайдені на місцевих пунктах приймання металобрухту. Також хотілося б зазначити, що у Новомосковську жоден із таких пунктів приймання металолому не має ліцензії та функціонує на незаконних правах. Тому депутати прийняли рішення створити робочу групу з контролю за здійсненням операцій з металобрухтом, залучити до роботи правоохоронців та почати боротьбу з незаконними «металоприймачами».

Наступними питаннями, за які депутати віддали більшу кількість голосів були:

- Про передачу на баланс водопроводу, розташованого по вул. 1 Набережна, будинки №№1-10.

- Про надання дозволу на оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 7 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою вул. Мітягіна, 21, м. Новомосковськ.

- Про надання дозволу на оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 14 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів за адресою: вул. Юрченка, 24, м. Новомосковськ.

- Про надання дозволу Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради передати за договором позички машину дорожню комбіновану КП «НККП».

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 775 від 30.11.2018 р. «Про затвердження міської програми Місцеві стимули для медичних працівників КЗ «Новомосковська ЦМЛ на 2019-2021 роки».

- Про внесення змін та доповнень до рішення Новомосковської міської ради № 1239 від 27.02.2015 р. «Про затвердження міської програми Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року».

- Про затвердження міської Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» на 2020 – 2022 роки».

- Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

- Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок внаслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації м. Новомосковська.

- Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

- Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки.

- Про надання земельних ділянок в приватну власність.

- Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

- Про відмову у внесенні змін до правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

- Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

- Про внесення змін до рішень міської ради.