У Новомосковську пройшла перша в цьому році нарада з керівниками медичних закладів міста

Перша оперативна нарада з керівниками медичних закладів міста Новомосковська була спрямована на відпрацювання завдань закладів на 2019 рік.

Новомосковський Центр первинної медико-санітарної допомоги вже має певний досвід по програмі медичних гарантій, отримуючи кошти за надані медичні послуги від Національної Служби Здоров’я України. Декларації про вибір лікаря підписали вже понад 70% новомосковців. Також законодавство встановлює перелік безкоштовних медичних послуг, тарифи для отримання закладом коштів за пацієнта та інше, що робить прозорим весь механізм надання медичної послуги.

З 1 липня аналогічні зміни торкнуться амбулаторної допомоги в міській лікарні. До того часу необхідно підготуватися та виконати ряд організаційних заходів, поповнити діагностичні кабінети обладнанням, підвищити кваліфікацію спеціалістів та інше.

На оперативній нараді було обговорено стан захворюваності на грип та ГРІ. За данними моніторингу центра лабораторних досліджень, на 1-му тижні 2019 року захворюваність населення міста знаходиться на сезонному рівні і не є епідемічною. Показник захворюваності по місту нижче показника минулого року на 11,6% та нижче епідпорогу у 2 рази. В місті розроблено план заходів щодо захисту населення від захворювань на грип та ГРІ.

Керівництво станції швидкої медичної допомоги занепокоєне тим, що в дворах житлової багатоповерхової забудови масово розміщені приватні автомобілі, які заважають під’їзду бригад швидкої допомоги до пацієнтів нарівні з поганими погодними умовами. Є прохання до всіх власників приватних автомобілів пам’ятати про те, що медична допомога може знадобитися будь-кому і у будь-який час. І саме головне - має бути надана своєчасно, без затримки на під’їзд.

Дану інформацію на своїй сторінці в Фейсбук опублікувала заступник міського голови-начальник фінансового управління Тетяна Дакова.

Комментарии