У Новомосковську продовжується ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць міста

Дороги - це головна артерія  міста, села чи району, за допомогою якої  люди мають можливість доїхати до того чи іншого об’єкту. Але на превеликий жаль немає нічого вічного, потрібно обов'язково розуміти,  що з часом виникають різні порушення  правил експлуатації доріг (перевантаження), також впливають згубні фактори погодних умов(підвищена вологість), що призводять до руйнації дорожнього покриття. Новомосковськ не є виключенням, і має достатньо багато проблемних ділянок доріг, які потребують ремонту.

Бюджет міста Новомосковська є досить обмеженим, і частіше за все у місті проводяться ямкові ремонти,  адже  для капітального ремонту кожного об’єкту потрібно було б виділити не один міський бюджет.  Окрім того потрібно пам’ятати й те, що вже декілька років поспіль   міський бюджет вимушено  датує близько 30 мільйонів гривень   КП «Новомосковськтеплоенерго», а це в свою чергу гроші, за які можна було б відремонтувати більше доріг, шкіл, садочків, покрівель багатоповерхівок, освітлення вулиць і т.д.

Але все ж таки, всіма можливими  силами міська влада постійно намагається ремонтувати дорожнє покриття та відновлювати найпроблемніші ділянки доріг нашого міста.

Так вчора, 10 липня, у Новомосковську за адресами вул. Гаврішев Кут та по вул. Заозерна було розпочато ямковий ремонт протяжністю 300 метрів квадратних.  Фінансування здійснюється за рахунок міського бюджету.

Дані об’єкти є першочерговими, адже знаходяться в аварійному стані, також через ці вулиці курсує громадський транспорт  на мікрорайон Перевал.  Замовником робіт виступив КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», роботи з ремонту доріг виконує підрядна компанія ПВ КП «Мелік».

Комментарии