У Новомосковську по вул. Зіни Білої сталася пожежа: горів сухостій

Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично в усіх куточках нашої країни, а особливого масштабу пожежі набувають влітку. Новомосковськ не є виключенням, адже чи не щодня співробітники ДСНС борються із пожежами, як на територіях приватних домоволодінь, так і в екосистемах.

Сьогодні, 7 серпня, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території по вулиці Зіни Білої в місті Новомосковськ. За викликом направлено вогнеборців 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Прибувши до місце пожежі, рятувальники встановили, що горить суха трава поблизу приватних домоволодінь.

На щастя травмованих та загиблих немає. Причина займання наразі невідома, але якби рятувальники не допустили поширення полум’я, то вогонь міг перекинутись на житлові будинки.

Співробітники Служби порятунку «101» вкотре попереджають! Випалювання трави - це злочин, за який зловмисники несуть адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність!

Шановні громадяни! Якщо  ви помітили займання в лісах та на відкритих територіях, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!