У Новомосковську по вулиці Сучкова з’явився новий пішохідний перехід

У Новомосковську по вулиці Сучкова є певний відрізок дороги, на якому жвавий рух транспортних засобів та немає пішохідного переходу. Перехрестя, з одного боку повороти  на мікрорайон Кулебівка та Животиловка, з іншого боку перехрестя  машини повертають на Новомосковськ і Дніпро. Також неподалік знаходиться зупинка громадського  транспорту, а ще поряд знаходиться будинок культури ім. О.Гончара, до якого кожного дня, діти ходять на різноманітні творчі гуртки. Нажаль водії не завжди ввічливі і пропускають пішоходів, жителям доводиться довго чекати аби перейти дорогу.

Через все вище вказане, жителі міста постійно терплять незручності . Тож задля вирішення даної проблеми жителі міста звернулись до місцевого керівництва з проханням встановити на даному відрізку дороги пішохідний знак та нанести дорожню розмітку.

Керівництво міста оперативно відреагувало на прохання містян, працівниками КП “Новомосковський комбінат комунальних підприємств ” було встановлено знак пішохідного переходу  та нанесена зебра.

Відтепер жителі міста перестануть відчувати незручності, а саме головне,  будуть переходити дорогу згідно правилам дорожнього руху.

Комментарии