У Новомосковську пожежники провели профілактичні бесіди з мешканцям міста

11-го листопада інспекторський склад Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Новомосковськ по вулицях: Гетьманська та Українська.

Співробітники ДСНС довели до відома населення статистику пожеж по місту та області, вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті. Порадили обігрівати своє житло безпечно, не перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, не палити у ліжку, тощо. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми аби їхні іграшки з вогнем не призвели до біди.

Також нагадали населенню дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв. Попередили про небезпеки переміщення або змінення положення вибухонебезпечного предмету у разі його виявлення та наголосили, що при знаходженні вибухового пристрою або підозрілої речі слід негайно повідомити про знахідку за номерами телефонів «101» та «102».

Для якісного засвоєння застережень, співрозмовникам були вручені профілактичні листівки й пам’ятки.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся та не забувайте елементарних правил пожежної безпеки в побуті, правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. У разі небезпеки  негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».