У Новомосковську перевірили 1433 суб’єкти господарювання стосовно дотримання карантинних заходів

Фахівцями Новомосковського  ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області регулярно здійснюються перевірки стосовно дотримання карантинних правил. Мова про навчальні заклади,підприємства та організації, салони краси, заклади громадського харчування, продовольчі та не продовольчі магазини, стоматологічні кабінети.

Лише за вересень- жовтень цього року поліцією та санітарними лікарями здійснено 297 моніторингових відвідувань та складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення. Всього в 2021році перевірено 1433 суб’єкти господарювання щодо контролю за виконанням карантинних заходів та обмежень. За результатами складено 129 протоколів. Новомосковське управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області тісно співпрацює по даному питанню з Новомосковським відділом поліції.

Нагадаємо, у разі порушення санітарно – епідеміологічних заходів передбачене  грошове стягнення  на суму від 17 до 204 грн на фізичну особу-підприємця та від 102 до 425 грн на юридичну особу. За перебування в місцях скупчення людей без маски штраф складає більше 3000 грн.

«Шановні жителі міста, підприємці, керівники підприємств всіх форм власності звертаємося до Вас з вимогою виконання всіх протиепідемічних заходів: дотримання правил особистої гігієни, масочного режиму, дотримання  відстані 1,5-2 метри між людьми. При проявах хвороби залишатися вдома, в телефонному режимі спілкуватися з сімейними лікарями. Також нагадуємо, що самим надійним профілактичним засобом, яке придумано людством, є вакцинація. Щеплена людина або не хворіє, або переносить хворобу в легкій формі»,- наголосив Сергій Плачков начальник Новомосковського управління ГУ Держпродспоживслужби в області.