У Новомосковську на хабарництві затримано інспектора сектору реагування ГУНП

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, за оперативного супроводження ГВ БКОЗ УСБУ у Дніпропетровській області та спільно з Дніпропетровським управлінням ДВБ НП України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, задокументувала факт вимагання неправомірної вигоди інспектором сектору реагування Новомосковського ВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Установлено, що за неперешкоджання господарській діяльності громадянина Л. капітан поліції вимагав та одержав від нього 10 000 грн хабаря.

Проведеною перевіркою встановлено, що до протиправних дій причетний 42-річний інспектор сектору реагування патрульної поліції Новомосковського відділу поліції.

Після скоєння злочину, 21.06.2019, поліцейського затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Військова прокуратура готує затриманому повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

За корупційні дії співробітникові поліції загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Досудове розслідування здійснює Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві.

За матеріалами Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Комментарии