У Новомосковську на педагогічній нараді вчились запобігати «булінгу»

2 квітня у Новомосковській загальноосвітній середній школі № 2 відбулась педагогічна нарада «Запобігання булінгу, як умова безпечного освітнього простору».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила адміністрація Новомосковського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям.

До участі у нараді приєдналися заступник директора – начальник відділу соціальної роботи НМЦСССДМ О. Лало та головний спеціаліст відділу дошкільної роботи та соціального захисту Управління освіти міста - Грицків Л. А.

Проблема булінгу серед дітей та підлітків, нажаль, стає все більш актуальною і головна задача освітніх закладів, соціальних служб громадськості привернути увагу та попередити її.

Педагогічна нарада проходила у інтерактивній формі із використанням різноманітних сучасних технік. Ведуча заходу, заступник директора з навчально - вихованої роботи Олена Сергіївна Ігнатенко ознайомила усіх присутніх, педагогів та запрошених, з поняттям булінгу , а потім за допомогою інтерактивних вправ допомогла розібратися з його мотивами, ознаками , видами та учасниками.

Приємно відзначити, що директор школи Ірина Анатоліївна Липка, зуміла зібрати колектив небайдужих, висококваліфікованих педагогів, які жадають здобувати нові знання та використовувати їх на практиці.

Наприкінці заходу заступник директора з вихованої роботи Оксана Геннадіївна Ясногор спільно із психологом школи Таран Вікторією Леонідівною провели вправи з арт – терапії «Пісок та камінь», яке допомогло зняти напругу після плодотворної праці.

Підвели підсумки заходу головний спеціаліст відділу дошкільної роботи та соціального захисту Управління освіти міста - Л.А. Грицків та директор школи І.А. Липка.

Комментарии