У Новомосковську на мікрорайонах Площадка та Животилівка відбулося відкриття новорічних ялинок

Напередодні  новорічно – різдвяних свят місто Новомосковськ перетворюється на казку. Атмосферу довгоочікуваного свята створюють красиві та яскраві ілюмінації, які освітлюють вулиці. Однак всі прикраси не зрівняються з новорічною ялинкою, адже саме вона є символом зимових свят.

Тому 23 грудня для жителів мікрорайону Площадка відбулося своє справжнє свято, з відкриттям власної  ялинки. Така подія відбулася вперше, адже з року в рік, кожен житель Новомосковська збирався на свято біля головної ялинки, яку встановлюють на площі міста, але цього року мешканці району змогли відчути атмосферу свята прямо на своєму рідному подвір’ї.  Це новорічне дійство відбулося завдяки ініціативі депутата міської ради Олексія Фрейдіна. Активні жителі  району звернулися  до Олексія Валерійовича з проханням встановити власну ялинку для святкування новорічних свят. В свою чергу Олексій Фрейдін відгукнувся на дану пропозицію, і допоміг втілити цю ідею в життя. Тож в дворі встановили зелену красуню з  гірляндами та іграшками. І звісно для жителів мікрорайону влаштували запальне свято.

Незважаючи на відсутність снігу, жителі мікрорайону все ж таки прийшли на святковий концерт, і весело провели час разом зі своїми маленькими дітьми.

Відкрили урочисту програму артисти будинку культури ім. О. Гончара. Колективи художньої самодіяльності виконували новорічні та різдвяні пісні. Як належить на святі, ведучими були Дід Мороз та Снігуронька, які всілякими конкурсами, хороводами  та загадками розважали малечу.

Під час концертної програми до всіх присутніх зі словами привітання з наступаючими святами звернувся директор  КП "Комсервіс" Чупраков Анатолій Григорович.

Після слів привітання концертна програма продовжилась, і артисти й далі своїми запальними номерами не давали замерзнути глядачам. Для всі присутніх виступили такі  артисти як: Вокальний гурт “Родичі”, народний вокальний гурт “Заспів”, солісти -  Анна Чупрун, Вікторія Юрченко, Ольга Мельничук та Анастасія Лук’янова.

Завершилося свято подарунками для всіх мешканців мікрорайону, дітлахи отримали солодкі подаруночки, а дорослі мали змогу зігрітися солдатською кашею та солодким гарячим  чаєм.

Свято відкриття ялинки на мікрорайоні Площадка дозволило не тільки дітлахам, у яких від щастя «горіли очі» яскраво провести вечір, але й дорослим, які були задоволені тим, що така концертна програма відбулась на їхньому подвір’ї. Усі присутні місцеві жителі дуже сподіваються що цьогорічна ініціатива Олексія Фрейдіна по встановленню ялинки на мікрорайоні Площадка увійде до традиції.

 

Також цього року вперше були організовані масові гуляння на мікрорайоні Животилівка, де 25 грудня пройшло відкриття новорічної ялинки, яка була встановлена також завдяки ініціативі депутата міської ради Олексія Фрейдіна.

Відкриття ялинки зібрало близько сотні людей, серед яких більшість діти. Святковий захід супроводжувався концертом за участі народних хореографічних колективів відділу культури міськвиконкому.

Із привітаннями до гостей свята звернувся виконуючий обов’язки міського голови секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко, який побажав мешканцям Животилівки міцного здоров’я, щастя та злагоди.

Для дітей від платформи «Развитие» Олексія Фрейдіна були запрошені аніматори, серед яких були звісно й Дід Мороз зі Снігуронькою, й інші казкові герої.

Діти вспіли й потанцювати, й пограти у сніжки, розважалися усі, навіть дорослі, які спочатку боялись брати участь у різноманітних конкурсах, але потім просили щоб їх було побільше.

Усі присутні, завдяки цьому святу, змогли забути про проблеми сьогодення та трішки відпочити. Тому що встановлена ялинка та організоване свято сприяє не тільки зближенню людей але й культурному розвитку.

Хоч погода не дуже радувала, адже мокрий сніг й сильний вітер не сприяли проведенню святкового заходу, але гарячий чай та зливна солдатська каша від командування 194-го понтонно-мостового загону зігрівали всіх присутніх.

На прикінці свята усі маленькі гості отримали солодкі подарунки.

Жителі мікрорайону Животилівка подякували ініціатору встановлення ялинки Олексію Фрейдіну та запропонували щоб це увійшло у традицію, і такі свята влаштовували кожного року.