У Новомосковську «на гарячому» спіймали місцевого жителя, який влаштовував стихійне сміттєзвалище

Досить часто жителі Новомосковська скаржаться на стихійні сміттезвалища, які те і діло виникають неначе гриби після дощу. Місцеві комунальні служби щодня ведуть боротьбу із горами сміття в нашому місті, постійно намагаються ліквідувати стихійні звалища, але через декілька днів «сміття повертається». І приносять його ж самі жителі Новомосковська.

Так днями, у Новомосковську на провулку Козацькому (колишній Артемівський) працівники КП НККП прибрали чергове стихійне звалище, розташоване по сусідству з контейнерним майданчиком для сміття. А от вже через короткий проміжок часу один із місцевих жителів знову привіз чимало пакетів зі сміттям на місце колишнього звалища.

«Не минуло й години, як представник товариства з обмеженою моральною відповідальністю «Після нас - хоч потоп» привіз сміття в пакетах, бажаючи мабуть відновити звалище на колишньому місці. Не вийшло. Нагнали. Але, думаю, що це сміття додому точно не поїхало.

Як говорить народна мудрість: «чисто не там де прибирають, а там де не смітять». Там де 70 тисяч смітять, 50 двірників ніколи в житті не впораються. Для них це - справжній «сизифов труд», - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук заступник Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва Костянтин Морозов.

Комментарии