У Новомосковську нагородили грошовими стипендіями талановитих і обдарованих дітей

12 грудня 2019 року, у актовій залі Новомосковської міської ради відбулось урочисте вшанування кращих учнів  закладів освіти нашого міста, Новомосковського центру позашкільної освіти та вихованців дитячо-юнацької спортивної  школи. Метою заходу є  підтримка та стимулювання творчо - обдарованої молоді.

Ці урочистості  – це справжнє свято для школярів , адже це підсумок їхньої наполегливої  праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму та терпіння.

В цей день, відбулось нагородження найкращих учнів школи, які своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу своєму містові, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на  обласних учнівських випробуваннях із навчальних предметів, мистецьких оглядів-конкурсів: художньої самодіяльності, хореографічних, вокальних, хорових, театральних колективів, виставок декоративно-вжиткового мистецтва,  спортивних змагань з різних видів спорту.  За свої високі досягнення, учні навчальних закладів, отримали сертифікати та стипендію міського голови.

В цей день, колективи міста також своїми творчими номерами долучились до привітань юних обдарувань, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Свято подарувало теплі почуття й гарний настрій кожному з присутніх.

Редакція "Полезной газеты Новомосковска" приєднується  до привітань та бажає всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у навчанні.